NO Backpack Day

Dnia 6 Marca samorząd szkolny organizuje „No Backpack Day” czyli w dosłownym tłumaczeniu „Dzień bez plecaka”. Oznacza to, że dnia 6 marca (Poniedziałek) zamiast w plecaki, przybory szkolne pakujemy się w przeróżne zwariowane zamienniki. Oczywiście nie obędzie się bez konkursu z drobnymi upominkami. Tego dnia członkowie samorządu uczniowskiego będą czekali na Was we wnęce na korytarzu gimnazjalnym aby zrobić osobom, które wykazały się największą kreatywnością kilka zdjęć, które następnie trafią na stronę szkoły. Następnie komisja samorządu uczniowskiego wybierze kilka najbardziej kreatywnych i zwariowanych pomysłów oraz kilka wyróżnień. Wyniki konkursu również pojawią się na stronie szkoły. Zachęcamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół nr 12 do zabawy i liczymy na Waszą kreatywność!